ÖVRIGT / Diverse / Bestickschatull 10112454
nr 1011 2454
Bestickschatull
med 3 sämskskinnklädda fack, längd: 63 cm, djup: 45 cm, höjd: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 januari 2016
kl 19:33:13
350 kr
500 kr
700 kr